Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Polityka prywatności.
Kilka słów o nas

Firma EXPAND jest czołowym producentem

smarów, zestawów naprawczych i środków konserwujących na rynku polskim.
Posiadamy certyfikat zarządzania jakością
ISO 2015

Czytaj więcej

Pierwsze doświadczenia produkcyjne zdobyliśmy już w latach 80 opracowując i wprowadzając do sprzedaży zestawy do klejenia gumy na gorąco. Od początku istnienia celowość naszych działań ukierunkowaliśmy na dostarczanie na rynek polski i krajów ościennych asortymentu zaspakającego każdą potrzebę przedłużenia życia elementów mechanicznych.

 Z powodzeniem sprzedajemy i rozwijamy gamę produktów co roku oferując nowe wzory podążając za trendami panującymi na rynku. Bogaty park maszynowy i współpraca z laboratorium chemicznym pozwala nam wdrażać coraz bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów komponenty używane w procesie produkcyjnym pochodzą od czołowych europejskich producentów. Nasze produkty otrzymywały pozytywne recenzje zarówno w niezaleznych testach wykonywanych przez redakcje magazynów, serwisów naprawczych jak i od samych użytkowników.

Czytaj więcej
Nasz team

Igor Tracz

Wielokrotny mistrz Świata i Europy w wyścigach psich zaprzęgów w warunkach śnieżnych i bezśnieżnych  oraz w bikejoringu...

Nasza praca

Porady
1

Porady

....

Czytaj więcej
Jak stosować?
2

Jak stosować?

Filmy instruktażowe stosowania naszych produktów.

Czytaj więcej
Maratony, wystawy, targi...
3

Maratony, wystawy, targi...

... Czyli gdzie nas znajdziecie

Czytaj więcej

Współpracuj z nami

Chcesz w swoim sklepie sprzedawać nasze produkty, zarejestruj się. Wypełniając odpowiednie pola - czas pełnej aktywacji konta i przypisania do odpowiedniej grupy klientów jest zależny od administratora strony (grupy klientów: detal, hurt, branża metalowa) ale nie jest dłuższy niż 24h. W naszym sklepie wyświetlane są ceny netto za pojedynczy produkty i całe opakowania ale towar sprzedajemy w ilościach minimalnych (opakowaniach) dla danej branży.

Zostań naszym pracownikiem

Szukasz pracy? Jesteś zainteresowany naszą działalnością i chcesz dołączyć do Naszego Teamu? To miejsce jest dla ciebie! Zapraszamy.

Sprawdź nasze oferty pracy Sprawdź nasze oferty pracy
Chodkiewicza 5
82-200 Malbork
Telefon: (55) 272 58 04
Email: biuro@expand1.pl
NIP 579-151-79-42